Ödeme Ayarları

Nerede Bulunur

E-Ticaret Yönetimi/Ödeme Tanımları

Açıklama:

Proticaret ödeme tanımları web servis ve ortak ödeme tanımları olarak iki başlıkta toplanır. Webservis ödeme tanımları ve ortak ödeme tanımlarıdır.

Ekran Görüntüsü

Web Servis Ödeme Tanımları:

Tüm Banka Entegrasyonları
PayU    API Sanal Pos Tanımları IPara    API Sanal Pos Tanımları Arena   API Sanal Pos Tanımları IyzıCo  API Sanal Pos Tanımları PayTR  API Sanal Pos Tanımları

Ortak Ödeme Tanımları

Wirecard  Ortak Ödeme Tanımları PaPara     Ortak Ödeme Tanımları Diğer Ödeme Tanımları (Kapıda ödeme,Posta Çeki ile ödeme,Çek ile Ödeme,Senet ile Ödeme vb )

Ödeme Tanımları

Açıklama:

API Entegrasyon ile çalışan ödeme sistemlerinin tanımlandığı alandır. Entegrasyon web servisler ile sağlanır. Proticaret 20 + banka ve yukarıda adı geçen ödeme sistemlerini destekler.

Proticaret  “Ödeme Sistemi”  modülü lisanslı bir modül olup lisansınız olup olmadığında emin olunuz. Lisansınız var ama yine de ekleme yapamıyorsanız admin panel/Yönetim/lisanslar alanından lisans güncellemesi yapmanız gerekir. Lisans satın almanıza rağmen lisans güncellemesinde gelmiyor ise web.config dosyanıza yazma izni almanız gerekir.

Bu adımda çalışacağınız ödeme sistemi altyapısı için geçerli kullanıcı bilgisi ve şifre/parola alanlarını tanımlar, ödeme sistemi taksitleri ve diğer alanları tanımlarsınız.

Bu makale yardımcı oldu mu?

İlişkili Makaleler

Bir Yorum Yazın